ÚSPECHY NAŠICH ŽIAKOV V ŠKOLSKOM ROKU 1999/2000

Celoslovenské súťaže

Poznaj a chráň, odbor zoológia, celoslovenské kolo3. miestoMarek Kotman, kvarta
English Essay Competitionpráca v užšom výbereLadislav Kováčik, kvinta
Celoslovenský fyzikálny korešp. seminár1. miesto v krajiAleš Ház, Milan Zubo, kvarta
Celoslovenský fyzikálny korešp. seminárúspešný riešiteľJán Fízeľ, Róbert Tóth, tercia

Krajské súťaže

Chemická olympiáda, krajské kolo4. miesto           Gábor Lancz, druhá
Majstrovstvá kraja v šachu          4. miestoTomáš Sekula, 3.A
Poznaj a chráň, odbor zoológia, krajské kolo2. miestoMarek Kotman, kvarta
Sládkovičova Radvaň, krajské kolo HK2. miestoZuzana Gáborová, druhá trieda
Olympiáda v anglickom jazyku, krajské kolo2. miestoKristián Farkaš, kvinta
Olympiáda v anglickom jazyku, krajské kolo3. miestoPetra Príšinová, štvrtá
Olympiáda v anglickom jazyku, krajské kolo6. miestoMartina Jurinová, kvarta
Olympiáda v nemeckom jazyku, krajské kolo5. miestoLenka Košková, kvarta
Chemická olympiáda, krajské kolo4. miestoTomáš Sarvaš, kvinta
Chemická olympiáda, krajské kolo6. miestoPeter Varga, kvinta

Regionálne súťaže

Timravina studnička, oblastné kolo1. miestoZuzana Gáborová, druhá trieda
Hviezdoslavov Kubín, regionálne kolo1. miestoZuzana Gáborová, druhá trieda
Hviezdoslavov Kubín, regionálne kolo2. miestoZuzana Kontrišová, tretia trieda

Okresné súťaže

Európa v škole, okresné kolopostup na celoslov. koloLucia Eichlerová, tercia
Olympiáda v anglickom jazyku, okresné kolo1. miestoKristián Farkaš, kvinta
Olympiáda v anglickom jazyku, okresné kolo1. miestoMartina Jurinová, kvarta
Olympiáda v anglickom jazyku, okresné kolo1. miestoPetra Príšinová, štvrtá
Olympiáda v nemeckom jazyku, okresné kolo2. miestoLenka Košková, kvarta
Olympiáda v nemeckom jazyku, okresné kolo2. miestoPeter Varga, kvinta
Olympiáda v nemeckom jazyku, okresné kolo2. miestoJana Pálešová, tretia A
Poznaj a chráň, odbor zoológia, okresné kolo1. miestoMarek Kotman, kvarta
Novohradské hry, beh na 100 metrov3. miestoMilan Czakó, štvrtá
Novohradské hry, skok do diaľky2. miestoMilan Czakó, štvrtá
Novohradské hry, štafeta 4 X 100 metrov2. miestoCelušáková, Šajgalíková, Rybárová, Gáborová
Novoročný turnaj v basketbale3. miestodružstvo chlapcov, starší
Majstrovstvá okresu v plávaní, prsia1. miestoRenáta Sekeráková, tercia
Majstrovstvá okresu v plávaní, prsia3. miestoMichal Stehlík, tercia
Majstrovstvá okresu v plávaní, kraul2. miestoMichal Stehlík, tercia
Majstrovstvá okresu v plávaní, štafeta 4 X 50m2. miestoDrugdová, Brémová, Sekeráková, tercia
Majstrovstvá okresu v basketbale3. miestodružstvo chlapcov, starší
Skokanská latka2. miestoMichal Kabelka, kvarta
Cestný beh o pohár Matice slovenskej1. miestoVeronika Meneková, kvarta
Cestný beh o pohár Matice slovenskej2. miestoZuzana Gáborová, druhá
Lučenec v druhom tisícročí, mestská súťažvíťazná prácaMarek Kotman, kvarta