ÚSPECHY NAŠICH ŽIAKOV V ŠKOLSKOM ROKU 2000/2001

Celoslovenské súťaže

Poznaj a chráň prírodu svojej vlasti, odbor zoológia9. miestoIvan Karásek, kvarta
Malo by Slovensko nasledovať príklad Holandska a legalizovať eutanáziu?,
súťaž písania eseji v angličtine
účasťZuzana Gáborová, tretia
Atletické majstrovstva stredných škôl, skok do výšky1. miestoMichal Kabelka, kvinta
Vzdelanie ma hodnotu. Má mať aj cenu?, súťaž o najlepšiu študentskú esejpostup do širšieho fináleMiroslav Gibaľa, tretia

Krajské súťaže

Poznaj a chráň prírodu svojej vlasti, odbor zoológia2. miestoIvan Karásek, kvarta
Chemická olympiáda6. miestoMichal Stehlík, kvarta
Atletické majstrovstva stredných škôl, skok do výšky1. miestoMichal Kabelka, kvinta
SOČ – biológiaúčasťMartin Pančík, septima
Olympiáda v anglickom jazyku, krajské kolo, kategória 1C2. miestoMichal Ragan, tercia
Olympiáda v anglickom jazyku, krajské kolo, kategória 2B3. miestoKristián Farkaš, sexta
Olympiáda v nemeckom jazyku, krajské kolo, kategória 1C5. miestoJozef Melich, tercia
Timravina studnička, oblastné kolo1. miestoZuzana Gáborová, tretia

Okresné súťaže

Poznaj a chráň prírodu svojej vlasti, odbor zoológia2. miestoIvan Karásek, kvarta
Korešpondenčný seminár z chémie, okresné kolo1.-3. miestoMichal Stehlík, kvarta
Matematická olympiáda, okresné kolo3. miestoOliver Kišš, príma
Atletické majstrovstva stredných škôl, skok do výšky2. miestoMichal Kabelka, kvinta
Matičný beh2. miestoDružstvo dievčat
Matičný beh3. miestoVeronika Menekévá ,kvinta
Geografická olympiáda, okresné kolo2. miestoSimona Doleželová, tercia
Hviezdoslavov Kubín, okresné kolo, kategória 4.1. miestoZuzana Gáborová, tretia
Olympiáda v anglickom jazyku, okresné kolo3. miestoMartin Pančík, septima
Olympiáda v anglickom jazyku, okresné kolo, kategória 1C1. miestoMichal Ragan, tercia
Olympiáda v anglickom jazyku, okresné kolo, kategória 2B1. miestoKristián Farkaš, sexta
Olympiáda v nemeckom jazyku, okresné kolo, kategória 1C1. miestoJozef Melich, tercia
Olympiáda v nemeckom jazyku, okresné kolo, kategória 2B2. miestoPeter Varga, sexta
Olympiáda v nemeckom jazyku, okresné kolo, kategória 2C3. miestoJanka Pálešová, 4.A
Timravina studnička, okresné kolo1. miestoZuzana Gáborová, tretia
Novohradské hry, skok do výšky (182 cm)1. miestoMichal Kabelka, kvinta
Dni športu 2000, MO cezpoľný beh2. miestoDružstvo dievčat
Dni športu 2000, MO cezpoľný beh2. miestoVeronika Meneková, kvinta
Hádzanarský turnaj,stredné školy a učilištia5. miestoDružstvo chlapcov
O putovný Mikulášsky pohár, basketbalový turnaj4. miestoDružstvo chlapcov