ÚSPECHY NAŠICH ŽIAKOV V ŠKOLSKOM ROKU 2001/2002

Svetové súťaže

Svetová gymnaziáda, výška13. miesto (197 cm)Michal Kabelka, sexta

Celoslovenské súťaže

Majstrovstvá SR SŠ, výška2. miesto (200 cm)Michal Kabelka, sexta
Majstrovstvá SR, dorastenci, výška1. miesto (200 cm)Michal Kabelka, sexta
Celoslovenská prehliadka SOČ, odbor: Ekológia a tvorba krajinyzvláštne ocenenieMartin Kaczara, septima
Mozaika, 2. fáza2. miestoKatka Kalapáčová, sekunda
Mozaika, 3. fáza1. miestoKatka Kalapáčová, sekunda
Mozaika, 5. fáza1. miestoSandra Košťalová, sekunda
Mozaika, 5. fáza3. miestoKatka Kalapáčová, sekunda
Horúca téma roka 2002, Nezamestnanosť mládežediplomJana Hriňová, Kristína Ceplákova, Anna Brňáková, Peter Varga, Martin Fürješ , septima
Súťaž o najlepšiu www stránku študentskej spoločnosti Aplikovanej ekonómie 20025. miestoŠtudentská spoločnosť inLC, septima

Krajské súťaže

Majstrovstvá kraja SŠ, výška1. miesto (192 cm)Michal Kabelka, sexta
Krajská prehliadka SOČ, odbor: Ekológia a tvorba krajiny2. miestoMartin Kaczara, septima
Olympiáda v anglickom jazyku, krajské kolo, kategória 1C2. miestoMichal Ragan, kvarta
Olympiáda v anglickom jazyku, krajské kolo, kategória 2C3. miestoKristián Farkaš, septima
Olympiáda v nemeckom jazyku, krajské kolo, kategória 1D3. miestoSilvia Eldringová, sekunda
Poznaj a chráň (živočichy), krajské kolo4. miestoIvan Karásek, kvinta
Olympiáda v nemeckom jazyku, krajské kolo, kategória 1C4. miestoJozef Melich, kvarta
Olympiáda ľudských práv, krajské kolo5. miestoZuzana Gáborová, štvrtá trieda
Olympiáda ľudských práv, krajské kolo7. miestoRóbert Murgaš, oktáva

Okresné súťaže

Poznaj a chráň (živočichy), okresné kolo1. miestoIvan Karásek, kvinta
Poznaj a chráň (živočichy), okresné kolo7. miestoVeronika Bakšová, kvarta
Poznaj a chráň (rastliny), okresné koloúčasťFeldsamová Lucia, kvarta
Poznaj a chráň (rastliny), okresné koloúčasťSimona Doleželová, kvarta
Hviezdoslavov Kubín, okresné kolo2. miestoMiroslava Urbančoková, príma
Hviezdoslavov Kubín, okresné kolo3. miestoMargaréta Nociarová, príma
Matematická olympiáda, okresné kolo1. miestoMiroslav Hliva, príma
Matematická olympiáda, okresné kolo2. miestoKristína Pašková, príma
Matematická olympiáda, okresné kolo2. miestoPeter Halgaš, príma
Matematická olympiáda, okresné kolo3. miestoDominika Lukáčová, príma
Matematická olympiáda, okresné kolo3. miestoZlatka Matúzová, sekunda
Okresné kolo stredných škôl v basketbale chlapcov2. miestoMichal Alexa, Martin Činčura, Kristián Farkaš, Martin Fürješ, Kamil Greguš, Martin Hanes, Aleš Ház, Michal Kabelka, Róbert Murgaš, Frederik Zvara