ÚSPECHY NAŠICH ŽIAKOV V ŠKOLSKOM ROKU 2002/2003

Celoslovenské súťaže

Olympiáda v anglickom jazyku, celoslovenské kolo7. miestoKristián Farkaš, oktáva
Timravina Studnička, celoslovenské kolo3. miestoMargaréta Nociarová, sekunda
Štúrovo pero, celoslovenská súťaž3. miesto v cene MarkízyRedakčná rada časopisu PHA
Debatný klub, celoslovenské finále10. miestoPeter Varga (oktáva), Aleš Ház, Michal Alexa (obaja septima)
Klokan, celoslovenská matematická súťažúspešní riešiteliaMichaela Činčurová (príma), Miroslav Hliva, Matúš Hrivnák, Kristína Pašková (sekunda), Oliver Kišš (tercia)


Krajské súťaže

Olympiáda v anglickom jazyku, krajské kolo1. miestoKristián Farkaš, oktáva
Olympiáda v anglickom jazyku, krajské kolo3. miestoPetra Mihalovicsová, kvarta
Súťaž debatných klubov, regionálne kolo3. miestoPeter Varga, oktáva, Aleš Ház, Michal Alexa , septima
Olympiáda v nemeckom jazyku, krajské kolo kategória 1C3. miestoPavel Melo, kvarta
Olympiáda v nemeckom jazyku, krajské kolo kategória 1D3. miestoSilvia Eldringová, tercia
Krajská prehliadka SOČ, odbor 083. miestoMarta Murárová, septima


Okresné súťaže

Matematická olympiáda, okresné kolo1. miestoPeter Halgaš, sekunda
Matematická olympiáda, okresné kolo8. miestoDominika Lukáčová, sekunda
Matematická olympiáda, okresné kolo3. miestoFridolín Pokorný, príma
Matematická olympiáda, okresné kolo8. miestoMichaela Činčurová, príma
Pytagoriáda, okresné kolo4. miestoZlatka Matúzová, tercia
Pytagoriáda, okresné kolo5. miestoOliver Kišš, tercia
Pytagoriáda, okresné kolo7. miestoMiroslav Hliva, sekunda
Pytagoriáda, okresné kolo9. miestoMichaela Činčurová, príma
Bystrá hlavička, okresné kolo3. miestoKatka Tomeková, príma
Bystrá hlavička, okresné kolo4. miestoKatarína Kalapáčová, tercia
Olympiáda v anglickom jazyku, okresné kolo kategória 1C1. miestoPetra Mihalovicsová, kvarta
Olympiáda v anglickom jazyku, okresné kolo kategória 2B2. miestoMichal Ragan, kvinta
Olympiáda v nemeckom jazyku, okresné kolo kategória 1C1. miestoPavel Melo, kvarta
Olympiáda v nemeckom jazyku, okresné kolo kategória 1D1. miestoSilvia Eldringová, tercia
Olympiáda v nemeckom jazyku, okresné kolo kategória 2C2. miestoKristián Farkaš, oktáva
Olympiáda v nemeckom jazyku, okresné kolo kategória 2B4. miestoJozef Melich, kvinta
Geografická olympiáda, okresné kolo kategória H2. miestoMatúš Hrivnák, sekunda
Geografická olympiáda, okresné kolo kategória H3. miestoAndrej Vrabec, sekunda
Timravina studnička, prednes prózy, okresné kolo1. miestoMargaréta Nociarová, sekunda
Lučenský vrabec 20032. miestoJarka Blaážová, tercia
Maľovanie na kamene, súťaž ZŠ v Lučenci1. miestoDominika Balážová, tercia
Biblická olympiáda, okresné kolo, I. kategória3. miestoTomáš Bolyoš, tercia
Biblická olympiáda, okresné kolo, I. ktegória3. miestoDominika Balážová, tercia
Basketbal chlapcov, okresné kolo2. miestoAlexa, Dedinský, Farkaš, Fürješ, Galovič, Hanes, kabelka, Kováčik R., Schneller, Stehlík, Zvara
Stolný tenis, okresné kolo družstiev3. miestoBalážová M., Eichlerová, Mrázová, Tomášová, Kováčik R., Dedinský, Kováčik P., Le Giang
Malý futbal, okresné kolo2. miestoStarší žiaci, Filip Halm, Štefan Bako, Ján Klátik, Tomáš Bolyoš, Radoslav Kulich, Maroš Varga, Michal Kulich, Stanislav Galovič, Lukáš Halm, Róbert Kováčik
Malý futbal, okresné kolo3. miestoMladší žiaci, Michal Šagát, Ivan Líška, Štefan Bako, Filip Halm, Michal Kováčik, Marcel Kulich, Ján beňo, Milan Mrva, Emil Le Giang, Radoslav Kulich, Michal Španko, Maroš Varga
Cezpoľný beh, okresné kolo2. miestoMartina Balážová, (kvarta) Dominika Lukáčová, Kristína Pašková, (sekunda)
Novohradské hry v atletike, skok do diaľky1. miesto (612 cm)Michal Kabelka, septima