ÚSPECHY NAŠICH ŽIAKOV V ŠKOLSKOM ROKU 2003/2004

Celoslovenské súťaže

Olympiáda ľudských práv, celoslovenské koločestné uznanieDavid Turčáni, oktáva
Celoslovenská prehliadka SOČ, odbor: Zdravotníctvo4. miestoTáňa Brémová, septima
Celoslovenská prehliadka SOČ, odbor: História4. miestoValéria Hanzelová, septima
Celoslovenská prehliadka SOČ, odbor: Biológia4. miestoSilvia Koparanovová, septima
Celoslovenská prehliadka SOČ, odbor: Zdravotníctvo4. miestoMária Rozgonyiová, septima

Krajské súťaže

Olympiáda ľudských práv, krajské kolo1. miestoDavid Turčáni, oktáva
Krajská prehliadka SOČ, odbor: Zdravotníctvo1. miestoTáňa Brémová, septima
Krajská prehliadka SOČ, odbor: História1. miestoValéria Hanzelová, septima
Krajská prehliadka SOČ, odbor: Biológia1. miestoSilvia Koparanovová, septima
Krajská prehliadka SOČ, odbor: Zdravotníctvo2. miestoMária Rozgonyiová, septima
Krajská prehliadka SOČ, odbor: Ekológia4. miestoIvan Karásek, septima
Krajská prehliadka SOČ, odbor: Sociológia4. miestoAbdelrazak Bouali, septima
Korešpondenčný sem. z fyziky, fyz IQ1. miestoMartin Tomek, tercia
Chemická olympiáda5. miestoOliver Kišš, kvarta
Chemická olympiáda9. miestoZlatky Matúzová, kvarta
Majstrovstvá kraja v atletike4. miestoKristína Pašková, tercia
Olympiáda v anglickom jazyku, krajské kolo3. miestoZlata Matúzová, kvarta
Olympiáda v nemeckom jazyku, krajské kolo2. miestoDiana Štefanková, kvarta
Olympiáda v nemeckom jazyku, krajské kolo2. miestoSilvia Eldringová, kvarta
Debatná liga, regionálne kolo5. miestoMilan Zubo, Michal Káčerík, Michal Alexa, oktáva

Okresné súťaže

Olympiáda v anglickom jazyku, okresné kolo kategória 2E1. miestoZlatka Matúzová, kvarta
Olympiáda v anglickom jazyku, okresné kolo kategória 2A2. miestoMichal Ragan, sexta
Olympiáda v anglickom jazyku, okresné kolo kategória 2B3. miestoAbdelrazak Bouali , septima
Olympiáda v nemeckom jazyku, okresné kolo kategória 2A1. miestoJozef Melich, sexta
Olympiáda v nemeckom jazyku, okresné kolo kategória 2E1. miestoDiana Štefanková, kvarta
Geografická olympiáda, okresné kolo3. miestoMatúš Hrivnák, tercia
Basketbal chlapcov, obvodné kolo2. miestostarší žiaci
Basketbal dievčat, obvodné kolo2. miestomladšie žiačky
Malý futbal, okresné kolo2. miestodievčatá
Malý futbal, okresné kolo3. miestostarší žiaci
Novohradské hry v atletike, skok do diaľky1. miestoMichal Kabelka, oktáva
Novohradské hry v atletike, skok do výšky2. miestoStano Galovič, kvinta
Novohradské hry v atletike, skok do výšky3. miestoKristína Pašková, tercia
Majstrovstvá okresu v atletike1. miestoKristína Pašková, tercia