ÚSPECHY NAŠICH ŽIAKOV V ŠKOLSKOM ROKU 2004/2005

Celoslovenské súťaže

MAKS – celoslovenský matematický korešpondenčný seminár,diplom trojnásobnej hviezdy matematického nebaMartin Tomek, kvarta
MAKS – celoslovenský matematický korešpondenčný seminár,diplom trojnásobnej hviezdy matematického nebaKatarína Tomeková, tercia
Matematický kalendár,1. miestoKatarína Tomeková, tercia
Majstrovstva SR v elektronických šípkach,4. miestoMargaréta Činčurová, Sandra Košťalová, Bianka Tóthová
Štúrovo pero 2004, celoslovenská súťaždiplomRedakčná rada časopisu PSYCHOHYPERATRAKCIA
Celoštátne kolo SOČ4. miesto, zvláštne ocenenieSimona Macušková, septima
Celoštátne kolo SOČ4. miestoVeronika Bakšová, septima
Celoštátne kolo SOČ4. miestoVeronika Balážová, septima
Celoštátne kolo SOČ4. miesto a zvláštne ocenenieDominik Oravec, septima

Krajské súťaže

Chemická olympiáda, krajské kolo10. miesto, úspešný riešiteľOliver Kišš, kvinta
Chemická olympiáda, krajské kolo15. miesto, úspešný riešiteľDavid Lancz, prvá
Chemická olympiáda, krajské kolo20. miesto, úspešná riešiteľkaZlata Matúzová, kvinta
Biologická olympiáda, krajské kolo28. miestoJozef Kliment, príma
Prekladateľská súťaž, nemecký jazyk, krajské kolo2. miestoZuzana Skypalová, kvinta
Debatný klub, regionálne koloúčasťMichal Ragan (septima), Jana Mlynarčíková, Lucia Janovcová (druhá)
Krajská šípkarská liga, dievčatá2. miestoMargaréta Činčurová, Sandra Košťalová, Bianka Tóthová
Krajská šípkarská liga, chlapci9. miestoTomáš Bolyoš, jakub Dunaj, Michal Stehlík, Radim Vilhan
Geografická olympiáda, krajské kolo3. miestoJana Eichlerová, sexta
Geografická olympiáda, krajské kolo8. miestoPetra Mihalovicsová, sexta
Geografická olympiáda, krajské kolo4. miestoPatricia Tomášová, sexta
Geografická olympiáda, krajské kolo7. miestoMartina Balážová, sexta
Geografická olympiáda, krajské kolo6. miestoDiana Chovanová, sexta
Geografická olympiáda, krajské kolo9. miestoJana Mlynarčíková, druhá
Krajské kolo SOČ1. miestoVeronika Bakšová, septima
Krajské kolo SOČ2. miestoSimona Macušková, septima
Krajské kolo SOČ2. miestoDominik Oravec, septima
Krajské kolo SOČ2. miestoVeronika Balážová, septima
Krajské kolo SOČ4. miestoLucia Lacková, septima
Olympiáda ľudských práv, krajské kolo5. miestoValéria Hanzelová, oktáva
Olympiáda ľudských práv, krajské kolo7. miestoAbdelrazak Bouali, oktáva
Biologická olympiáda, krajské kolo28. miestoJozef Kliment
Olympiáda v anglickom jazyku, krajské kolo4. miestoMichal Ragan, septima
Olympiáda v anglickom jazyku, krajské kolo3. miestoPetra Mihalovicsová, sexta
Olympiáda v nemeckom jazyku, krajské kolo4. miestoRichard Gono, sekunda
Olympiáda v nemeckom jazyku, krajské kolo2. miestoDiana Štefánková, kvinta
Matematická olympiáda, krajské koloúčasťDavid Lancz, prvá

Okresné súťaže

Cezpoľný beh1. miestodružstvo PSG
Bystrá hlavička, okresné kolo1. miestoKatarína Tomeková, tercia
Bystrá hlavička, okresné kolo2. miestoMonika Stanková, sekunda
Bystrá hlavička, okresné kolo3. miestoZoja Germušková, príma
Bystrá hlavička, okresné kolo4. miestoNina Krupová, sekunda
Biologická olympiáda, okresné kolo3. miestoJozef Kliment, príma
Cezpoľný beh, okresné kolo1. miestoTatiana Brémová, oktáva
Cezpoľný beh, okresné kolo1. miestoJakub Balážik, oktáva
Novohradské hry, skok do výšky2. miestoStanislav Galovič, sexta
Majstrovstvá okresu v stolnom tenise2. miestodružstvo PSG, dievčatá
Majstrovstvá okresu v stolnom tenise3. miestodružstvo PSG, chlapci
Basketbal chlapcov, okresné kolo2. miestodružstvo PSG
Basketbal dievčat, obvodné kolo2. miestodružstvo PSG
Futbalový turnaj o pohar primátora2. miestodružstvo PSG
Futbalový turnaj o pohar primátoranajlepší brankárRobert Kaczorek
Matematická olympiáda, okresné kolo2. miesto, úspešná riešiteľkaZoja Germušková, príma
Matematická olympiáda, okresné kolo6. miesto, úspešný riešiteľPeter Halgaš, kvarta
Geografická olympiáda, okresné kolo1. miestoJozef Kliment, príma
Geografická olympiáda, okresné kolo4. miestoAndrej Vrabec, kvarta
Geografická olympiáda, okresné kolo8. miestoMatúš Hrivnák, kvarta
Geografická olympiáda, okresné kolo4. miestoPatrik Gono, sekunda
Geografická olympiáda, okresné kolo5. miestoZoja Germušková, príma
Olympiáda v anglickom jazyku, okresné kolo2. miestoMichal Kováčik
Olympiáda v anglickom jazyku, okresné kolo1. miestoPetra Mihalovicsová
Olympiáda v anglickom jazyku, okresné kolo1. miestoMichal Ragan
Olympiáda v nemeckom jazyku, okresné kolo1. miestoRichard Gono
Olympiáda v nemeckom jazyku, okresné kolo1. miestoDiana Štefánková
Olympiáda v nemeckom jazyku, okresné kolo4. miestoJozef Melich
Veľkonočný šachový turnaj, okresné kolo1. miestoZoltán Koncz
Veľkonočný šachový turnaj, okresné kolo2. miestoRichard Gono
Veľkonočný šachový turnaj, okresné kolo3. miestoFilip Halm
Matematická olympiáda, okresné kolo2. miestoFridolín Pokorný
Pytagoriáda, okresné kolo2. miestoPatrik Gono, sekunda
Volejbal chlapcov, okresné kolo5. miestoDružstvo PSG