ÚSPECHY NAŠICH ŽIAKOV V ŠKOLSKOM ROKU 2006/2007

Celoslovenské súťaže

Timravina Studnička1. miestoOliver Obročník, príma
Olympiáda ľudských právnajlepšia esej (účasť na medzinár. konf.)Jana Mlynarčíková, štvrtá
Olympiáda ľudských právčestné uznanieLucia Janovcová, Jana Mlynarčíková, štvrtá
Celoštátna prehliadka SOČ3. miestoZuzana Skypalová, Zlata Matúzová, septima
Celoštátna prehliadka SOČcertifikátLucia Janovcová, štvrtá
Celoštátna prehliadka SOČcertifikátMichaela Čabová, septima
Celoštátna prehliadka SOČcertifikátDávid Lancz, septima
Národné zasadnutie Modelového europského parlamentuosvedčenieLucia Janovcová, Ivan Kováčik, štvrtá
Štúrovo pero, prehliadka šk. časopisovúčsťPetra Mihalovicsová, Anita Balážová, Lucia Janovcová, Katarína Kalapáčová, Zoltan Koncz

Krajské súťaže

Sladkovičova Radvaň3. miestoOliver Obročník, príma
Krajská prehliadka SOČ1. miestoLucia Janovcová, štvrtá
Krajská prehliadka SOČ2. miestoDávid Lancz, septima
Krajská prehliadka SOČ2. miestoMichaela Čabová, septima
Krajská prehliadka SOČ2. miestoZuzana Skypalová, Zlata Matúzová, septima
Krajská prehliadka SOČ3. miestoMargaréta Činčurová, septima
Geografická olympiáda3. miestoAndrej Vrabec, sexta
Geografická olympiáda3. miestoMiroslav Hliva, sexta
Geografická olympiáda2. miestoJozef Kliment, tercia
Chemická olympiáda, krajské kolo7. miestoDavid Lancz, sexta
Olympiáda v nemeckom jazyku2. miestoRichard Gono, kvarta
Olympiáda v nemeckom jazyku2. miestoDiana Štefanková, septima
Olympiáda ľudských práv2. miestoLucia Janovcová, štvrtá
Olympiáda ľudských práv3. miestoJana Mlynarčíková, štvrtá
ZENIT v programovaníúčasťDávid Lancz, Juraj Kučer, Oliver Kišš, septima

Regionálne súťaže

Basketbal študentov stredných škôl1. miestoBaláž, Galovič S., Kováčik P., Kulich Marcel, Koreň, Ninc, Novotka, Furješ, Štiasny

Okresné súťaže

Pytagoriáda1. miesto     Denisa Gombalová, príma
Pytagoriáda4. miestoAndrea Novotná, príma
Biologická olymopiáda3. miestoJozef Kliment, tercia
Hviezdoslavov Kubín1. miestoOliver Obročník, príma
Hviezdoslavov Kubín2. miestoJakub Vrana, tercia
Geografická olympiáda2. miestoJozef Kliment, tercia
Matematická olympiáda1. miestoZoja Germušková, tercia
Matematická olympiáda1. miestoDaniela Erlichová, sekunda
Matematická olympiáda1. miestoAndrea Novotná, príma
Matematická olympiáda2. miestoDenisa Gombalová, príma
Matematická olympiáda4. miestoTomaš Skýpala, príma
Olympiáda v anglickom jazyku2. miestoNina Nincová, kvarta
Olympiáda v anglickom jazyku2. miestoPetra Mihalovicsová, oktáva
Olympiáda v anglickom jazyku3. miestoMichal Kováčik, sexta
Olympiáda v nemeckom jazyku1. miestoMonika Stanková, kvarta
Olympiáda v nemeckom jazyku1. miestoDiana Štefanková, septima
Olympiáda v nemeckom jazyku1. miestoRichard Gono, kvarta
Timravina studnička1. miestoOliver Obročník, príma
Basketbal žiačok základných škôl2. miestoBalažovjechová, Cirjaková, Gubovičová, Kelemenová, Kovácsová N., Nyesteová, Rigoóvá, Stanková, Tomeková, Nincová
Basketbal študentov stredných škôl stredných škôl1. miestoBaláž, Galovič S.,Kováčik P., Kulich Marcel, Koreň, Ninc, Novotka, Furješ, Štiasny
Basketbal študentiek stredných škôl2. miestoBalažovjechová B.,Cubíková, Kovácsová N., Lukáčová D., Nociarová, Nyesteová, Pašková, Stanko