ÚSPECHY NAŠICH ŽIAKOV V ŠKOLSKOM ROKU 2007/2008

Celoslovenské súťaže

Timravina studnička2. miestoOliver Obročník, sekunda
Dni J. Kráľačestné uznanieJana Eichlerová, vlaňajšia oktáva
Štúrovo peroúčasťZoltan Koncz, oktáva
Zoja Germušková, kvarta
Celoštátna prehliadka SOČúčasťŠtefan Bako, septima
Celoštátna prehliadka SOČúčasťMichal Kováčik, septima
Celoštátna prehliadka SOČúčasťBarbora Kmeťková, septima
Celoštátna prehliadka SOČúčasťAndrej Vrabec, septima
Celoštátna prehliadka SOČúčasťMiriam Cubíková, Kristína Pašková, septima
Poznaj vlastnú minulosť?Simona Domová, tercia

Krajské súťaže

Olympiáda zo slovenského jazyka5.-6. miestoZoja Germušková, kvarta
Poznaj a chráň (rastliny)4. miestoAndrea Novotná, sekunda
Olympiáda v anglickom jazyku2. miestoDiana Štefanková, oktáva
Olympiáda v anglickom jazyku1. miestoZlatka Matúzová, oktáva
Olympiáda v anglickom jazyku2. miestoZoja Germušková, kvarta
Olympiáda v nemeckom jazyku3. miestoDiana Štefanková, oktáva
Krajská prehliadka SOČ1. miestoBarbora Kmeťková, septima
Krajská prehliadka SOČ1. miestoMichal Kováčik, septima
Krajská prehliadka SOČ1. miestoAndrej Vrabec, septima
Krajská prehliadka SOČ2. miestoMiriam Cubíková, Kristína Pašková, septima
Krajská prehliadka SOČ2. miestoŠtefan Bako, septima
Krajská prehliadka SOČ3. miestoFilip Halm, septima
Krajská prehliadka SOČ3. miestoMatúš Hrivnák, septima
Sladkovičová Radvaň1. miestoOliver Obročník, sekunda
Sladkovičová Radvaň3. miestoSofia Vargová, príma

Regionálne súťaže

Modelový európsky parlamentúčasťLukáčová D., Kmeťková, Bako, Vrabec, Halgaš (septima)

Okresné súťaže

Pytagoriáda1. miestoAndrea Novotná, sekunda
Basketbal žiakov ZŠ3. miestoKunzo, Galovič, Ružička, Agóč, Olšiak, J. Kováčik, Janeček
Olympiáda v nemeckom jazyku1. miestoDiana Štefanková, oktáva
Olympiáda v nemeckom jazyku3. miestoPatrik Gono, kvinta
Matematická olympiáda2. miestoMartin Šagát, príma
Matematická olympiáda2. miestoTereza Katreniaková, príma
Matematická olympiáda3. miestoAndrea Novotná, sekunda
Matematická olympiáda3. miestoNikoleta Golianová, tercia
Geografická olympiáda3. miestoJozef Kliment, kvarta
Biologická olympiáda3. miestoAndrea Novotná, sekunda
Hviezdoslavov Kubín1. miestoOliver Obročník, sekunda
Hviezdoslavov Kubín1. miestoSofia Vargová, príma
Hviezdoslavov Kubín2. miestoSimona Domová, tercia
Hviezdoslavov Kubín2. miestoJakub Vrana, kvarta
Plávanie1. miestoSamuel Šebök, tercia