ÚSPECHY NAŠICH ŽIAKOV V ŠKOLSKOM ROKU 2014/2015

Tomáš NovodomskýOkresné kolo
Okresné kolo Krajské kolo
Novohradské hry v atletike, 1.m skok do diaľky, 3.m beh na 100m Atletika žiakov SŠ – 2×2.m Atletika žiakov SŠ – 2.m
Pavol ĎurišOkresné kolo Okresné kolo Okresné kolo Okresné koloPlávanie žiakov ZŠ – 2×1.m Matematická olympiáda – 2.m Olympiáda v nemeckom jazyku 2.m Dejepisná olympiáda – 3.m
Ján DankoOkresné kolo Celoslovenské kolo Celoslovenské koloPlávanie žiakov ZŠ – 1.m,2.m Rozhoduj o Európe – účasť
Medzinárodná súťaž Aliante 2015 – účasť
Eduard VantrubaOkresné koloPlávanie žiakov ZŠ – 2.m, 3.m
Juliána FekiačováOkresné kolo Okresné koloPlávanie žiakov ZŠ – 2×2.m Biologická olympiáda – 2.m
Gabriel VikorOkresné koloPlávanie žiakov ZŠ – 3.m
Anna ĎurišováOkresné kolo Krajské koloPlávanie žiakov ZŠ – 3.m Jazykový kvet, prednes – 2.m
Dominik LadošOkresné kolo Okresné kolo Krajské kolo Celoslovenské koloPlávanie žiakov SŠ – 2×2.m Olympiáda v nemeckom jazyku 1.m Olympiáda v nemeckom jazyku 1.m Olympiáda v nemeckom jazyku úspešný riešiteľ
Dominik KubaníkOkresné koloPlávanie žiakov SŠ – 3.m
Miroslav OrságCeloslovenské koloFestival vedy a techniky AMAVET – Cena Prírodovedeckej fakulty UK za najlepší vedecký projekt
Sofia Gregorová, Kristína Sásiková, Matej Mázor – družstvoOkresné koloEuroobčan ZŠ 2014 – 3.m
Nikolas Kočiš, Pavol Ďuriš – družstvoOkresné koloBedminton žiakov ZŠ – 1.m
Samuel Bako, Marko Grenda – družstvoOkresné koloBedminton žiakov ZŠ – 2.m
Nikolas Kočiš, Pavol Ďuriš, Samuel Bako – družstvoRegionálne koloBedminton družstiev žiakov ZŠ  3.m
Michaela Križová, Diana Danková, Ester Maráková – družstvoOkresné koloStreľba zo vzduchovky – 3.m
Matúš GéčOkresné kolo Krajské koloOlympiáda v nemeckom jazyku 3.m Jazykový kvet, prednes – 2.m
Júlia GonováOkresné kolo Krajské koloOlympiáda v anglickom jazyku 1.m Jazykový kvet, prednes – 2.m
Ivan AdamOkresné koloOlympiáda v anglickom jazyku 3.m
Matej MázorOkresné koloOlympiáda v anglickom jazyku 3.m
Peter NociarOkresné kolo Krajské kolo Okresné kolo Krajské kolo Celoslovenské kolo Celoslovenské koloBiologická olympiáda, projektová časť – 1.m Biologická olympiáda, projektová časť – 3.m Biologická olympiáda, zoológia – 1.m Biologická olympiáda – 2.m Envitalent – 3.m    
Envitalent-výskumník – 1.m
Nikolas KočišKrajské koloOlympiáda v nemeckom jazyku 3.m
Tomáš TatárkaKrajské koloSOČ – 3.m
Kristína SásikováOkresné koloMatematická olympiáda – 1.m
Adrian NovodomskýKrajské kolo Celoslovenské koloJazykový kvet, prednes – 1.m Jazykový kvet – účasť
Ema KulichováKrajské kolo Celoslovenské koloJazykový kvet, prednes – 1.m Jazykový kvet – účasť
Destiny a cHerry McQueenCeloslovenské koloPátranie po predkoch – účasť, k 22.6. nevyhodnotené
Bruno Suchanský, Karolína Mravcová, Cherry McQueen – družstvoOkresné koloZo života a diela J.Szabóa – 1.m
Laura Mužilová, Sofia Gregorová, Barbara Kandrová – družstvoOkresné koloZo života a diela J.Szabóa – 1.m
Natália HrivňákováCeloslovenské kolo Celoslovenské koloKlasici v komikse – účasť, k 22.6. nevyhodnotené
Výtvarno-hudobné nálady- ocenenie v Striebornom pásme
Sofia GregorováCeloslovenské koloMôj slovník z reality – úspešný riešiteľ
Igor ŽilákCeloslovenské kolo Celoslovenské koloPoviedka pre Tatry – účasť
Medzinárodná súťaž Aliante 2015 – účasť
D.Csúz, S.Gregorová, M.Mázor, D.Rovný, K.Sásiková, L.Mužilová, J.Fekiačová, Z.Trnka, S.Bako, B.KandrováKrajské kolo Celoslovenské koloJazykový kvet, dráma – 1.m Jazykový kvet, dráma – účasť
J.Danko, P.Ďuriš, M.Grenda, I.Janák, N.Kočiš, T.Križo, P.Nagy, M.Nguyen, T.Novodomský, R.Paška, R.Sásik, M.ŠagátOkresné koloBasketbal žiakov SS – 2.m
R.Markovič, A.Novodomský, M.Beran, A.Papp, M.Janšto, A.Nagy, S.Ďuriška, R.BabiakOkresné koloMemoriál M.R.Štefánika, futbal – 3.m
Ester MarákováCeloslovenské koloRozhoduj o Európe – účasť
Marína LacováCeloslovenské koloVýtvarno-hudobné nálady – ocenenie v Zlatom pásme
Alexandra MojžišováCeloslovenské koloVýtvarno-hudobné nálady – ocenenie v Zlatom pásme
Natália HrivňákováCeloslovenské koloVýtvarno-hudobné nálady – ocenenie v Striebornom pásme
A.Ďurišová, J.Fekiačová, V.ĎurišováOkresné koloPlávanie žiakov ZŠ, polohová štafeta – 2.m
P.Ďuriš, J.Danko, E.VantrubaOkresné koloPlávanie žiakov ZŠ, polohová štafeta – 1.m
Diana DankováCeloslovenské koloMedziriadky 2015, liter.súťaž – postup medzi najlepšie práce
Michaela KrižováCeloslovenské koloLiterárne dni J.Štiavnického – účasť Dúha 2015, liter.súťaž – účasť