OKRESNÉ KOLO

OKRESNÉ KOLO

v školskej atletike starších žiakov a žiačok ZŠ

Vo štvrtok 11.mája to v areáli školy L. Novomeskeho žilo atletikou. Na tartanovej dráhe sa stretlo až 13 základných škôl z okresu Lučenec a porovnávali svoje atletické schopnosti. Súťažili chlapci a dievčatá v behoch na 60 m a 800m , v skokoch do diaľky a výšky , v hode vortexom a vrhu guľou a poslednou disciplínou bola štafeta 4x60m. Študenti našej školy súkromného gymnázia sa v konkurencii svojich rovesníkov nestratili. Reprezentovali školu – dievčatá   v zložení : S. Žilová, S. Ďurišková, L. Feherová, M. Sójková, H.Gečová, E. Novotková a chlapci v zložení: D. Drugda, A. Dorok, E. Kaplan, M. Papp, A. Engler, P. Brhlik . Najúspešnejší študent našej školy bola E. Novotková, ktorá obsadila krásne 2.miesto v skoku do výšky.           

Našim športovcom  ďakujeme za reprezentáciu školy 😉👏